Letní odstávky 2024

Termíny letních odstávek v roce 2024

 

kraj město místní část termín
Ústecký Ledvice   26. 8. - 30. 8. 2024
Ústecký Teplice a Bílina zdroj Elektrárna Ledvice BEZ ODSTÁVKY
Ústecký Ústí nad Labem (TN 1) celé Předlice, Marxova, Boženy Němcové, Mahenova, Školní náměstí, Prostřední, Beneše Lounského, Řeháčkova, Dostojevského, Majakovského, Hrbovická, Předlická, Jateční, Kekulova, Klíšská, Okružní, Solvayova, U Panského Dvora, Textilní, U Vlečky, U Jeslí, Černá cesta, U koupaliště, Na Okraji, Na Nivách, Na Luhách, Za Válcovnou 2. 6. - 7 6. 2024
Ústecký Ústí nad Labem (Krásné Březno) V Oblouku, Vojanova, Přemyslovců, Dr. Horákové, Žežická, Keplerova, U Pivovarské zahrady, Obvodová, Čechova, Karolíny Světlé, K Mlýništi, Krčínova, Neštěmická, U Studánky, Na Vinici, Hřbitovní, Neštěmická, U Cukrovaru, Drážďanská, Vojanova, Přístavní, U Podjezdu, Křižíkova 9. 6. - 14. 6. 2024
Ústecký Ústí nad Labem (Neštěmice) U Tonasa, Seifertova, Studentská, Na Výšině, sídliště Skalka, městská část Mojžíř 9. 6. - 14. 6. 2024
Ústecký Ústí nad Labem (Kočkov) SNP, Malátova, Hornická, Stará, Ve Struze, Na Louži, Bratří Veverků, Hanzlíčkova 9. 6. - 14. 6. 2024
Ústecký Ústí nad Labem (Skřivánek) Hilarova, Hilbertova, Mošnova, Ondříčkova, Veleslavínova, Stříbrnické Nivy, Na Vyhlídce, Lisztova, El. Krásnohorské, Bělehradská, Hollarova, Ženíškova, Hoření 9. 6. - 14. 6. 2024
Ústecký Ústí nad Labem (Dobětice) Rabasova, Šrámkova, Výstupní  16. 6. - 21. 6. 2024
Ústecký Ústí nad Labem (Stříbrníky) Jizerská, Krušnohorská 2, Stříbrnická, Hoření 16. 6. - 21. 6. 2024
Ústecký Ústí nad Labem (Severní terasa) Špálova, Ladova, Gagarinova, Mírová, Stavbařů, Domov důchodců V Klidu, Hoření, Mezní, Chuderovská, Krušnohorská, Pod Parkem, V Klidu, Jana Zajíce 16. 6. - 21. 6. 2024
Ústecký Ústí nad Labem (Holobuk 2) Sociální Péče, Dukelských hrdinů, Plynárenská, Lipová, Spartakiádní, Pod Vodojemem, 17. listopadu, Kosmonautů, Masarykova (v úseku od křižovatky Na Rondelu po vozovnu ve Všebořicích) 23. 6. - 28. 6. 2024
Ústecký Ústí nad Labem (Město I. etapa) Brněnská, Vaníčkova, Pařížská, Velká Hradební (v úseku ulic Revoluční a Bratislavská), Lidické náměstí, Revoluční, Dlouhá, Horova, Špitálské náměstí (v úseku ulic Panská a Vaníčkova), Pivovarská, Malá Hradební, Panská, U Trati 23. 6. - 28. 6. 2024
Ústecký Ústí nad Labem (Město II. etapa) Sadová, Masarykova (v úseku ulic Prokopa Diviše a Šaldova), Koněvova, Králova Výšina, W. Churchilla, Stroupežnického, Na Schodech, Bělehradská 2 - 22, Bratislavská, Velká Hradební (v úseku ulic Bratislavská a Důlce), Dvořákova, Důlce, Berní, Prokopa Diviše, Růžový Palouček, Rooseveltova, Pasteurova, Thomayerova, Moskevská, Londýnská, U Chemičky, Špitálské náměstí (od Klíšské ulice ve směru ulice U Chemičky) 25. 8. - 30. 8. 2024
Ústecký Ústí nad Labem (Holoměř - Bukov) Vinařská, V Podhájí, Bratří Čapků, Masarykova (v úseku ulice U stadionu a křižovatky Na Rondelu), Božtěšická, V jámě, Skorotická, Sociální péče 5 25. 8. - 30. 8. 2024
Ústecký Chomutov TN EPRU TN EPRU Chomutov (VS Libra Málkov, VS Černovice 126, Černovice u Chomutova 248, 249) 15. 7. - 26. 7. 2024
Ústecký Chomutov (Teplárna ACTHERM) Teplárna Actherm – Pacht (Dukelská parc. č. 2121/5, Dukelská parc. č. 2119/27, Dukelská 5328, Pražská 720/31, Pražská 5494, Dukelská 5417, Beethovenova 4547, Raisova 5883 hala B, Raisova parc. č. 4437/33 hala R, Beethovenova 4547, Ctiborova 5614, Tovární 5534, Dukelská parc. č. 2121/2, Dukelská 5910, Pražská parc. č. 4549/11, Pražská 5639, Pražská parc. č. 3202 hala M, Dolní parc. č. 3254/55 hala R, Vítězslava Nezvala parc. č. 4659/7 (1,2), Vítězslava Nezvala parc. č. 2071/14 (3), Dukelská 5927, Raisova 890, Dukelská parc. č. 2152/1 hydraulika, Dukelská parc. č. 2157 budova C, Dukelská parc. č. 2090/14 autodoprava, Dukelská parc. č. 2104, Ctiborova 4598, Ctiborova 5499, Pražská 5615, Mostecká 5894, Ctiborova parc. č. 4429/2, Pražská 5494 Drager, VS Správní budova, Tovární 5534, ACTHERM Teplárna - vlastní spotřeba, ACTHERM Teplárna - reg.st. zemního plynu, Dukelská parc. č. 2135/2 kantýna, Ctiborova ul., pozemek č. 4426/1. BEZ ODSTÁVKY
Ústecký Chomutov (střed města) VS SOU Technické, VS Na Bělidle 960/21, VS 41 Příkopy, VS 44 Starý dvůr, VS Středisko kulturních služeb, VS  Na Bělidle 11, VS Budova policie, VS 45 Beethovenova, , VS Stavební dvůr TSmCh, VS SÚS,  VS 49 10. ZŠ, VS 43 Legionářská, VS 36 Palacká 7, VS 37 Palacká 8, VS Střední zdravotnická škola, VS Domov mládeže ul. Palackého Chomutov, VS Internát SOU VT, VS 48 8. ZŠ, VS 35 Palacká 4, VS 47 Školní, VS Střední průmyslová škola, VS 51 mjr. Šulce,  VS 46  L Š U, VS 53 Čechova, VS Nemocnice, VS Poliklinika, VS 73 Kordy, VS 50 Dr. Janského BEZ ODSTÁVKY
Ústecký Chomutov (Horní ves) VS 39 Č. Vrch, VS 40 Alešova, VS 52 Kadaňská, VS ISŠ Energetická, VS Odborná škola Chomutov, VS Nádraží Chomutov, VS Klicperova, VS Na Průhoně 2978, VS 61 Lužická, VS 59 Havlíčkova, VS 72 Heyrovského, VS 70 Merkur, VS 56 Bezručova, VS 62 7. ZŠ, VS 58 Jiráskova, VS 75 Jiráskova 2, VS 60 Kostnická, VS MEI Properties Chomutov, VS 76 ZŠ Havlíčkova, VS 69 Cihlářská 15. 7. 2024
Ústecký Chomutov (střed města) VS Okresní muzeum, VS Spořitelna, VS 34 Palacká 3, VS 32 Palacká 1, VS CC Žižkovo náměstí, Hotel 99 Chomutov Farského, VS 31 Lázně, VS Sportovní hala, VS OC Chomutovka, VS 33 Palacká 2, VS 68 Městský úřad, VS Budova náhrad Chomutov, VS MEI CO, VS 38 Dehtochema 15. 7.2024
Ústecký Chomutov (Z. Vinohrady) VS 54 Stromovka, VS 77 Přemyslova 3757, VS 64 Gymnázium, VS 63 Mostecká, VS 66 V. Nezvala, VS 65 Tomáše ze Štítného, VS Zimní stadion Zadní Vinohrady, VS Kulturně společenské centrum, VS Oddychové a relaxační centrum, VS Letní stadion s tréninkovým zázemím, VS SAUNA, VS Čerpací stanice Shell, VS 55 Moravská, VS 57 Vrchlického, VS Cihlářská 1016, VS Čelakovského 4297, VS ČD - zastávka Chomutov 15. 7.2024
Ústecký Chomutov sídliště Březenecká (VS 1 Březenecká 1, VS 2 Břez. 2, VS 3 Břez. 3, VS Experiment, VS Obchodní dům BOHEMIA, VS 4 Břez. 5, VS 5 Břez. 6, VS 6 Břez. 7, VS 7 Břez. 8, VS 8 Břez. 9); sídliště Kamenná (VS 9 Kamenná 1, VS 10 Kamenná 2, VS 12 Kamenná 4); sídliště Zahradní (VS 13 Zah. 1, VS 14 Zah. 2, VS 15 Zah. 3, VS 16 Zah. 4, VS 17 Zah. 5, VS 18 Zah. 6, VS 19 Zah. 7); sídliště Písečná (VS 20 Pís. 1, VS 21 Pís. 2, VS 22 Pís. 3, VS 23 Pís. 4, VS 24 Pís. 5, VS 25 Pís. 6, VS 26 Pís. 7, VS 27 Pís. 8, VS 28 Pís. 9, VS 29 Pís. 10, VS 30 Pís. 11, VS DZ TRD Písečná, VS BM ČESKO, OC Ptáček-Otvice) 15. 7.2024
Ústecký Jirkov (střed) VS ENCZ, VS Mostecká 333; VS 2 – ulice: Mostecká, U Stadionu, Alešova, 5. května, U Sauny, Tkalcovská, Červenohrádecká, nám. Dr. Beneše; VS 3 – ulice: Červenokostelecká, Jezerská, Červenohrádecká, Smetanovy sady, U Dubu 1562, VS 1. ZŠ Budovatelů 15. 7.2024
Ústecký Jirkov (Vinařice I.) VS 1 Jirkov - Ervěnice  15. 7. 2024 a 19. 8. - 23. 8. 2024
Ústecký Jirkov (Vinařice I.) VS ZUŠ, VS 9; VS 11, 12, 13 – ulice: Studentská; VS 14 – ulice: Pod Přivaděčem; VS 2. ZŠ - ul. Studentská 15.07.2024
Ústecký Jirkov (Vinařice I.) VS TJ VČSA, VS 15 - ulice: Hornická, Studentská, Vinařická 15. 7. 2024, 26. 8. 2024 a 30. 8. 2024
Ústecký Jirkov (Vinařice II.) VS TKB Jirkov, VS Ubytovna Jirkov, VS TS Autodílna, VS Březenec, VS 4 – ulice: Na Borku; VS 5 – ulice: SNP, Mládežnická; VS 10 – ulice: Mládežnická, VS 4 ZŠ Krušnohorská, VS 6 - ulice: Krušnohorská, K. Marxe, Školní, Krátká, VS 7 - ulice: K. Marxe, Krušnohorská, Školní, VS 8 - ulice Pionýrů, Generála Svobody 15. 7. 2024
Ústecký Kadaň a Tušimice VS Obránců míru a VS Polní, VS Žst Kadaň - město TO, VS Obřadní síň, VS Žst. Kadaň – II.,
VS Statek Kadaň, farma Jezerka, VS Skleníky, VS Výrobní haly Tušimice, VS Okrasné školky, VS Byt. objekty Prahly, VS Kadaň – město; ulice: Sukova, Zeyerova, Severočeské doly a.s. - Horká voda, , s.r.o. - ETU, VS Jurex, v.o.s. - ETU, VS Hunter Douglas - ETU, VS ESB, a.s. - ETU, VS Vítkovice-IOS, Energo Tušimice, VS ETU I - provoz. budova, VS TUFLOR
30. 7. - 2. 8. 2024
Ústecký Klášterec nad Ohří + areál EPR VS VERNE Logistics s.r.o., Průmyslová, VS Průmyslová 4 Klášterec n/O, VS TOYODA I, VS TOYODA II, VS TOYODA III, VS MK-mont, VS U porcelánky 786, VS ICEN Klášterec n.O., VS 17 UNION, VS HOPI administrativa, VS FineDine, s.r.o., Pražská 673, VS HOPI REAL ESTATE, s.r.o., Pražská 673, VS ZKL, VS Osvobozená 780 (ZF Electronics), VS 1 Pod Stadionem 415, VS 2 Budovatelská 483, VS 3 - 4.ZŠ, VS 4 Komenského 450, VS 5 –17. listopadu 482, VS 6 Lesní 549, VS Pražská 56, VS 7 Václava Řezáče 548, VS 12 Souběžná 205, VS korkařská výroba, VS Průmyslová zóna, VS  U potoka, VS  Souběžná  672, VS Osvobozená 143, VS 16 Zdravotní středisko, VS 14 Kulturní dům, VS Petlérská 799, VS 18 Zimní stadion, VS Plavecká učebna 1. ZŠ, VS Restaurace U obušku, Polní 684 Kl.n/O, VS 8 Sportovní 674, VS 9 Krátká 675, VS 10 Lípová 550, VS 11 Olšová 582, ATLANT – teplo Prunéřov, Dílny MSPZZ – lokalita EPR A9 UT, Dílny MSPZZ – lokalita EPR A9 TV 15. - 26. 7. 2024
Jihomoravský Hodonín TN 13 Národní východ a TN 13 Národní západ - JV 26. 7. - 28. 7. 2024
Jihomoravský Hodonín Odběratelé tepelné energie napojení na soustavu centralizovaného zásobování teplem TN 13 a TN 15. Termín a délka odstávky je dána plánovanou opravou hlavního technologického zařízení. 27. 7. - 28. 7. 2024
Jihomoravský Hodonín Odběratelé napojeni na horkovodní tepelný napáječ TN 21 Hodonín sever v lokalitě Bažantnice – Lesní. 29. 7. - 30. 7. 2024
Jihomoravský Holíč   29. 7. - 2. 8. 2024
Královéhradecký Trutnov dodávka tepelné energie z horkovodu 5. 7. (24:00) - 12. 7. 2024 (22:00)
Královéhradecký Úpice dodávka tepelné energie z horkovodu 5. 7. (24:00) - 12. 7. 2024 (22:00)
Královéhradecký lokality Poříčí, Nové Dvory, Horní Staré Město, Kalná Voda, Mladé Buky, Svoboda nad Úpou, Horní Maršov, Lhota, Bezděkov a Radvanice dodávka tepelné energie z parovodů (mimo lokalitu Janských Lázní, kde bude dodávka tepelné energie zajištěna náhradním zdrojem) 8. 7. (12:00) - 13. 7. (14:00)
Středočeský Mělník, Horní Počaply   15. 7. - 19. 7. 2024
Moravskoslezský Orlová   2. 7. - 4. 7. 2024
Moravskoslezský Bohumín   2. 7. - 4. 7. 2024
Karlovarský Nejdek   5. 8. - 12. 8. 2024