ČEZ Teplárenská, a.s. - termíny letních odstávek 2019

 

kraj město místní část termín
Ústecký Teplice lokalita Bílá cesta (Slovenská, Opavská, Jugoslávská) 9.7. - 13.7.
Ústecký Bílina Celá Bílina mimo lokalit Pražské Předměstí - PP1 a Hornické nemocnice 9.7. - 13.7.
Ústecký Ústí nad Labem (TN 1) celé Předlice, Marxova, Boženy Němcové, Mahenova, Školní náměstí, Prostřední, Beneše Lounského, Řeháčkova, Dostojevského, Majakovského, Hrbovická, Předlická, Jateční, Kekulova, Klíšská, Okružní, Solvayova, U Panského Dvora, Textilní, U Vlečky, U Jeslí, Černá cesta, U koupaliště, Na Okraji, Na Nivách, Na Luhách, Za Válcovnou 9. 6. - 14.6.
Ústecký Ústí nad Labem (Město I. etapa) Sadová, Masarykova (v úseku ulic Prokopa Diviše a Šaldova), Koněvova, Králova Výšina, W. Churchilla, Stroupežnického, Na Schodech, Bělehradská 2 - 22, Bratislavská, Velká Hradební (v úseku ulic Bratislavská a Důlce), Dvořákova, Důlce, Berní, Prokopa Diviše, Růžový Palouček, Rooseveltova, Pasteurova, Thomayerova, Moskevská, Londýnská, U Chemičky, Špitálské náměstí (od Klíšské ulice ve směru ulice U Chemičky) 9.6. - 14.6.
Ústecký Ústí nad Labem (Dobětice) Rabasova, Šrámkova, Výstupní  16.6.  -21.6.
Ústecký Ústí nad Labem (Holobuk 2) Sociální Péče, Dukelských hrdinů, Plynárenská, Lipová, Spartakiádní, Pod Vodojemem, 17. listopadu, Kosmonautů, Masarykova (v úseku od křižovatky Na Rondelu po vozovnu ve Všebořicích), Plynárenská 16.6. - 21.6.
Ústecký Ústí nad Labem (Stříbrníky) Jizerská, Krušnohorská 2, Stříbrnická, Hoření 23.6. - 28.6.
Ústecký Ústí nad Labem (Severní terasa) Špálova, Ladova, Gagarinova, Mírová, Stavbařů, Domov důchodců V Klidu, Hoření, Mezní, Chuderovská, Krušnohorská, Pod Parkem, V Klidu, Jana Zajíce 23.6. - 28.6.
Ústecký Ústí nad Labem (Krásné Březno I. etapa) V Oblouku, Vojanova, Přemyslovců, Dr. Horákové, Žežická, Keplerova, U Pivovarské zahrady, Obvodová, Čechova, Karolíny Světlé, K Mlýništi, Stavební stroje, Krčínova, Neštěmická, U Studánky, Na Vinici, Hřbitovní 2.6. - 7.6.
Ústecký Ústí nad Labem (Neštěmice) U Tonasa, Seifertova, Studentská, Na Výšině, sídliště Skalka, městská část Mojžíř 2.6. - 7.6.
Ústecký Ústí nad Labem (Kočkov) SNP, Malátova, Hornická, Stará, Ve Struze, Na Louži, Bratří Veverků, Hanzlíčkova 2.6. - 6.6.
Ústecký Ústí nad Labem (Krásné Březno II. etapa) Neštěmická, U Cukrovaru, Drážďanská, Vojanova, Přístavní, U Podjezdu, Křižíkova 2.6. - 7.6.
Ústecký Ústí nad Labem (Skřivánek) Hilarova, Hilbertova, Mošnova, Ondříčkova, Veleslavínova, Stříbrnické Nivy, Na Vyhlídce, Lisztova, El. Krásnohorské, Bělehradská, Hollarova, Ženíškova, Hoření 2.6. - 7.6.
Ústecký Ústí nad Labem (Holoměř - Bukov) Vinařská, V Podhájí, Bratří Čapků, Masarykova (v úseku ulice U stadionu a křižovatky Na Rondelu), Božtěšická, V jámě, Skorotická, Sociální péče 5 25.8. - 30.8.
Ústecký Ústí nad Labem (Město II. etapa) Brněnská, Vaníčkova, Pařížská, Velká Hradební (v úseku ulic Revoluční a Bratislavská), Lidické náměstí, Revoluční, Dlouhá, Horova, Špitálské náměstí (v úseku ulic Panská a Vaníčkova), Pivovarská, Malá Hradební, Panská, U Trati 25.8. - 30.8.
Ústecký Chomutov TN EPRU Chomutov (Libra Málkov, RD Hauner, RD Siegel) 17.5. - 29.5.
Ústecký Chomutov dodávka TE do Chomutova, Jirkova z Teplárny ACTHERM, mezi tím dodávka TE z EPR 17.5. - 29.5.
Ústecký Chomutov dodávka TE z ACTHERM - cca okruh č. 3 (střed a jižní část města) 29.5. - 15.7.
Ústecký Chomutov (střed města Kolektor Alfa) VS Okr. muzeum, VS Spořitelna, VS 32 Palackého 1, VS 34 Palackého 3, VS OC CC, VS Hotel 99, VS 31 Lázně, VS Sportovní hala, VS Chomutovka, VS 33 Palackého 2, VS 68 MÚ, VS MEI Školní, VS Budova náhrad, VS 38 Dehtochema 31.5. - 1.6.
Ústecký Chomutov (střed města Kolektor Alfa) VS Okr. muzeum, VS Spořitelna, VS 32 Palackého 1, VS 34 Palackého 3, OC CC, VS Hotel 99, VS 31 Lázně, VS Sportovní hala, VS Chomutovka, VS 33 Palackého 2, VS 68 MÚ, MEI, Budova náhrad, VS 38 Dehtochema 8.7. - 10.7.
Ústecký Chomutov (Zadní Vinohrady) VS Hotel Sudety, VS 54 Stromovka, VS 77 Přemyslova, VS 64 Gymnázium, VS 63 Mostecká, VS 65 T. ze Štítného, VS 66 Nezvala, VS Zimní stadion, Letní stadion, Kulturní středisko, Aquasvět Chomutov 22.7. - 25.7.
Ústecký Chomutov (vrchní část) VS 39 Č. Vrch, VS 40 Alešova, VS 52 Kadaňská, VS Prov. jednotka CV, VS HUŽ, VS Odborná škola, VS ISŠ Energetická, 2x VS RD, VS 70 Merkur, VS 62 7 ZŠ, VS 56 Bezručova, VS 57 Jiráskova, VS 75 Jiráskova 4597 22.7. - 23.7.
Ústecký Chomutov (vrchní část) 2x RD VS Lipská, VS 61 Lužická, VS72 Heyrovského, VS 59 Havlíčková, VS MEI Erbenová, VS 60 Kostnická, VS 76 Havlíčkova škola, VS 69 Cihlářská 23.7. - 24.7.
Ústecký Chomutov (sídliště Březenecká) VS 1 Břez. 1, VS 2 Břez. 2, VS 3 Břez. 3, VS Casa,  VS 4 Břez. 5, VS 5 Břez. 6, VS 6 Břez. 7, VS 7 Břez. 8, VS 8 Břez. 9, VS 12 Kamenná 4 12.8. - 14.8.
Ústecký Chomutov (sídliště Kamenná) VS 9 Kamenná 1, VS 10 Kamenná 2 12.8. - 14.8.
Ústecký Chomutov (sídliště Zahradní) VS 13 Zah. 1, VS 14 Zah. 2, VS 15 Zah. 3, VS 16 Zah. 4, VS 17 Zah. 5, VS 18 Zah. 6, VS 19 Zah. 7 12.8. - 14.8.
Ústecký Chomutov (sídliště Písečná) VS 20 Pís. 1, VS 21 Pís. 2, VS 22 Pís. 3, VS 23 Pís. 4, VS 24 Pís. 5, VS 25 Pís. 6, VS 26 Pís. 7, VS 27 Pís. 8, VS 28 Pís. 9,  VS 29 Pís. 10, VS 30 Pís. 11, VS DZ TRD Písečná, VS Baumax I, II 12.8. - 14.8.
Ústecký Jirkov (střed) VS Preciosa, VS 2, VS 3, VS 1 ZŠ 12.8. - 14.8.
Ústecký Jirkov (Vinařice I.) VS 1 Ervěnice, VS ZUŠ, VS TJ VČSA, VS 15 Vin. I, VS 9 Vin. I, VS 14 Vin. I, VS 13 Vin. I, VS 12 Vin. I, VS 11 Vin. I, VS 2 ZŠ 12.8. - 16.8.
Ústecký Jirkov (Vinařice II.) VS TKB, VS Sociální ubytovna, VS TS m Jirkov, VS Březenec, VS 4 Vin. II., VS 5 Vin. II., VS DPS, VS 4 ZŠ, VS 6 Vin. II., VS 7 Vin. II., VS 8 Vin. II. 12.8. - 14.8.
Ústecký Kadaň, Tušimice TN ETU II. - Kadaň, TUFLOR – ETU I. - DNT 29.7. - 2.8.
Ústecký Klášterec nad Ohří TN EPRU - Klášterec  8.7. - 10.7.
Jihomoravský Hodonín ulice Národní, Duk. hrdinů, JV (PS 1, PS 2, PS 3) 26.7. - 28.7.
Jihomoravský Hodonín Velká Kasárna (PS 1) 25.7. - 28.7.
Jihomoravský Hodonín PS Bažantnice, Hornická čtvt 27.7. - 28.7.
Jihomoravský Holíč   29.7. (7:00) - 2.8. (8:00)
Královéhradecký Trutnov Pivovar Trutnov  - provoz zajištěn náhradním zdrojem 5.7. (22:00) - 13.7. (23:59)
Královéhradecký Mladé Buky   5.7. (22:00) - 13.7. (23:59)
Královéhradecký Svoboda nad Úpou   5.7. (22:00) - 13.7. (23:59)
Královéhradecký Horní Maršov   5.7. (22:00) - 13.7. (23:59)
Královéhradecký Bohuslavice   5.7. (22:00) - 13.7. (23:59)
Královéhradecký Suchovršice   5.7. (22:00) - 13.7.  (23:59)
Královéhradecký Úpice   5.7. (22:00) - 13.7. (23:59)
Královéhradecký Radvanice   5.7. (22:00) - 13.7. (23:59)
Pardubický Chvaletice   12.8. - 25.8.
Středočeský Mělník, Horní Počáply   25.8. - 31.8.
Moravskoslezský Orlová, Bohumín   23.7. (0:00) - 25.7. (6:00)